šūpoles-balanss bērniem

Izgatavojam unikālas līdzsvara šūpoles bērniem: ražošana un uzstādīšana Rīgā

Bērnība – tas ir jautrības, rotaļu un bezrūpības laiks. Šo brīnišķīgo laiku var padarīt gaišāku un piesātinātāku, rotaļu laukumā uzstādot līdzsvara šūpoles. Šo šūpoļu izgatavošanu un uzstādīšanu var pasūtīt mūsu uzņēmumā, kurš specializējas visa veida koka un metāla izstrādājumu projektēšanā. Tas palīdzēs padarīt unikālākus ne tikai pagalmus, vasarnīcas un parkus, bet arī citas publiskās un privātās teritorijas.

МК Dizains produkti – māksla ikvienā detaļā

Mēs cenšamies veidot konstrukcijas, kuras atbilst visiem mūsdienu standartiem un iedvesmo bērnus aktīvi un radoši pavadīt laiku. Katrā darba posmā:

  • rūpīgi tiek atlasīti materiāli, izmantotas pārbaudītas tehnoloģijas, lai rezultāts būtu ne tikai funkcionāls, bet arī estētiski pievilcīgs;
  • pastiprināta uzmanība tiek pievērsta izgatavotā produkta detaļām, kuras piesaista uzmanību un priecē acis;
  • īpaša nozīme tiek piešķirta pilnvērtīgai rotaļu izbaudīšanas iespējai kopā ar atrakciju drošības nodrošināšanu.

Jums tiek piedāvāti vairāki konstrukciju varianti, no kuriem Jūs varat izvēlēties atbilstošāko savām vajadzībām un budžetam. Pēc nosacījumu precizēšanas un līguma parakstīšanas, komanda izstrādā projektu, saskaņo to ar pasūtītāju, kā arī izgatavo un profesionāli uzstāda konstrukciju.

Kā sazināties ar mums

Ja Jūs sapņojat padarīt kādu teritoriju unikālāku, tad sazinieties ar mūsu uzņēmumu – mums ir liela pieredze kvalitatīvu un drošu koka un/vai metāla izstrādājumu izgatavošanā. MK Dizains var realizēt jebkuru Jūsu ideju – pārliecinieties par to paši! Apskatīt katalogu un pasūtīt šūpoles Latvijā Jūs varat, sekojot saitei šeit.

Related Posts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *