Tehnoloģiskās sienas kāpnes no Scandicos

Sienas kāpnes – tā nav tikai iespēja uzkāpt uz jumta, ja nav piekļuves no mājas iekšpuses. Tās tiek uzstādītas arī drošības apsvērumu dēļ, jo sienas kāpnes nodrošinās iespēju īsā laikā evakuēt cilvēkus no degošas mājas, kad svarīga ir katra sekunde. Vēl tās ļaus salabot jumtu un nodrošināt tā kopšanu – tīrīšanu, mazgāšanu.

Ugunsdzēsības kāpnes, kuras piedāvā uzņēmums, – tā ir pārdomāta, saliekama konstrukcija. Komplektā ietilpst visi uzstādīšanai nepieciešamie elementi, tostarp, īpašie stiprinājumi.

Šajā konstrukcijā ietilpst īpaša platforma kāpņu augšpusē, kas tiek izvietota uz jumta, kā arī aizsargekrāns. Pārdošanā ir pieejamas dažādu izmēru kāpnes, kā arī tās var izgatavot noteiktā krāsā. Tas ļauj izvēlēties visoptimālāko variantu, ņemot vērā noteiktus kritērijus.

Šīs kāpnes var uzstādīt uz sienas, kas izgatavota no dažādiem materiāliem, piemēram, ķieģeļiem, dzelzsbetona blokiem vai paneļiem. Tās var viegli uzstādīt un montēt. Sākumposmā pie sienas jāpiestiprina tikai galvenos balsta elementus. Pārējās konstrukcijas daļas tiek piestiprinātas viena pie otras. Tās izveido drošus un izturīgus savienojumus. Tām ir lieliska ģeometrija, kā arī tās lieliski pieguļ viena pie otras.

Scandicos piedāvā iegādāties metāla kāpnes ar izdevīgiem nosacījumiem.

Sazinieties ar mums, lai iegādātos drošas sienas kāpnes!

Related Posts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *