Interjera apgaismojums dažādās telpās

Vēlies iegūt efektīvu un kvalitatīvu apgaismojuma sistēmu Rīgā? Uzņēmums ”Spectrum” būs Jūsu pareizā izvēle. Šis uzņēmums profesionāli projektē un uzstāda apgaismojuma sistēmas dažādām telpām.

Uzņēmumam ir liela pieredze apgaismes sistēmu uzstādīšanas jomā dažādās telpās:

  • Virtuves apgaismojums. Virtuves apgaismojumam jābūt visaptverošam. Griestos iebūvētais pamatapgaismojums un punktveida apgaismojums tiek uzstādīts vietās, kur, sakarā ar to, ka virtuve vienmēr ir ļoti pārpildīta ar mēbelēm, kā arī tai ir salīdzinoši neliels izmērs, gaisma no galvenā avota slikti iekļūst telpā, tāpēc to ir jāpastiprina.
  • Biroja apgaismojums. Nepieciešams gan pamata griestu apgaismojums, gan papildus gaismekļi katra darbinieka darba vietai.
  • Viesistabas apgaismojums. Lai apgaismotu viesistabu, Jūs varat pasūtīt griestu gaismekļu uzstādīšanu ar skaistām piekaramām lampām, lai palielinātu vai samazinātu gaismas plūsmas intensitāti atkarībā no tā, kādus darbus Jūs veicat.
  • Guļamistabas apgaismojums. Uzņēmums iesaka guļamistabai izmantot kombinēto apgaismojuma sistēmu – pamatapgaismojumu un papildus apgaismojumu, kuru var izmantot kā naktslampiņu.

Ierīkojot apgaismojumu, ”Spectrum” ņem vērā arī telpas interjeru, jo gaisma ir tā neatņemama sastāvdaļa. Uzzināt vairāk par iekštelpu apgaismojumu, gaismekļu uzstādīšanu, piemērotākā apgaismojuma varianta izvēli un pasūtījuma noformēšanu Jūs varat ŠEIT.

Related Posts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *